Furmanowa 203 a Zakopane-Gubałówka
rezerwacja
Tel 018 207 15 04,
Kom. 0607 301 670

Zapraszamy do odwiedzenia naszego domu na zboczu Gubałówki.

Tutaj mogą Państwo podziwiać przepiękną panoramę Tatr, a w pobliskim lesie zbierać grzyby i jagody.

Dla zwolenników spacerów – do centrum Zakopanego jest niecałe 30 minut, a 20 minut do Gubałówki, na której szczycie można spędzić ciekawie czas. Kolejka linowa, gondole, jazda konna, gocarty, park linowy, tor saneczkowy i pizzeria – to niektóre tylko propozycje dla turystów.

Do centrum Zakopanego i pod dolną stację Gubałówki kursuje również bus, którego przystanek znajduje się 200 m od budynku.

Pokoje

Proponujemy Państwu siedem pokoi: 2,3,4,5-osobowych o zróżnicowanym standardzie (z łazienkami lub z łazienkami na korytarzu). Każdy pokój wyposażony jest w TV. Do dyspozycji Gości znajduje się także: lodówka, czajnik bezprzewodowy i żelazko. W budynku znajduje się stołówka, gdzie można zamówić zarówno śniadania jak i obiadokolacje. W świetlicy mamy kącik dla dzieci, z zabawkami dla maluchów i starszych dzieci (piłkarzy ki).

"Dla Gości ceniących spokój i intymność przygotowaliśmy domek wolnostojący, w którym znajduje się 12 miejsc noclegowych (w czterech pokojach 2 i 3-osobowych), dostępne są również dwie łazienki oraz sprzęt AGD." W okresie zimowym oferta wynajmu domku nie jest aktualna.

Zapraszamy Gości indywidualnych, jak również grupy zorganizowane.

Parking dla autokarów znajduje się w odległości 200 m od budynku.

Ceny

Ceny noclegów już od 35 zł / osoba
Parking wliczony w cenę noclegu.